Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még , de nagyon fáj bal oldalt a vesémnél, alig bírom elviselni most már. Nem ez miatt de el kellett mennem vérvételre , illetve vizelet vizsgálatra. A háziorvos azt mondta , hogy vér van a vizeletembe , de amugy ez sokszor szemmel is látható ( ha nem menstruálok akkor is) . El küldtek ultrahangra, illetve nephorológiára , de csak 3 hónap múlva kaptam időpontot. Addig mit lehet tenni , nem bírom elviselni már ezt a fájdalmat. Vagy azt várják az időpontal , hogy csak elmúlik majd?? Mit tegyek??
2015. máj. 8. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Urológusnál nem voltál? Ott nem kell időpont sürgős esetben.
2015. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Urológus azonnal csinál hasi ultrahangot, szerintem oda menj el, vidd magaddal a vizeletvizsgálat eredményét.
2015. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

a vesebetegségek párkapcsolati problémákra vezethetők vissza


a helyedben elkezdeném az életem ezen területét megvizsgálni, majd rendbe tenni, a testi tüneteid enyhülni fognak


bővebben (ha szeretnéd) privát fórumon

2015. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
urulógusnál nem voltam, azt mondták az ultrahangra is hogy mivel ez sürgős eset tudnak korán időpontot adni (az is 3 hónap) . de lehet hogy el kellene mennem, mert ez igy nagyon nem jó
2015. máj. 8. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el, oda nem kell beutaló, vidd a leleteid, én amikor nem rendelt az sztk-s urológus a kórházba mentem be, igaz 2 órát vártam, de azonnal fogadtak. Vettek újra vizeletet és csinált az orvos hasi ultrahangot. Lehet veseköved van, attól lehet véres vizelet és erős fájdalom, szerintem menj el még ma, ne szenvedj.
2015. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok valamit csinálni, mert ez nem lehet bírni. Hétfőn lehet hogy elmegyek. Vesekő az remélem nem.
2015. máj. 8. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ma is elmehetsz, véres vizelettel azonnal fogadnak az ügyeletes kórházban.
2015. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!