Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami bajom?

Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Nagy baj hogy a REXETIN 20 mg-os antidepresszánst két doboz sörrel együtt vettem be?

2015. márc. 27. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen gyógyszert nem veszünk be alkohollal, vigyázz hogy legközelebb ne forduljon elő. Ha rosszul érzed magad azért szólj valakinek hogy figyeljen oda rád amíg alszol.
2015. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"- Ne fogyasszon alkoholt a Rexetin kezelés alatt! Az alkohol az Ön tüneteit, illetve a mellékhatásokat súlyosbíthatja. A Rexetin reggel, táplálékkal történő bevétele csökkentheti az émelygés jelentkezését." Mint látod ez vagy a gyógyszer betegtájékoztatójába írva, esetleg lehet kicsit jobban fognak a mellékhatások érződni, legközelebb ne vedd be alkohollal mert ebből komoly bajod is lehet.
2015. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Neked mekkora torkod van? Bevettél két doboz sört?
2015. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sörrel vettem be és ittam is rá még egy dobozzal.
2015. márc. 28. 00:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeszes italt iszol, akkor felesleges az antidepresszáns. Vagy gyógyszerrel kúráld magad, vagy szesszel. Együtt nagyon veszélyes!
2015. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Full részegen bedobtam 6 szem rivotrilt és aludtam utána 15 órát. Semmi bajom nem lett, de azért nem ajánlom kipróbálni az ilyeneket, mert rossz vége is lehet.
2015. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!