Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most komolyan fizetnem kell a...

Most komolyan fizetnem kell a vérvételért?

Figyelt kérdés

Pesten a Szent Rókus Kórházba kaptam beutalót vérvételre szakorvostól, akinek a magánrendelésén jártam.


Itt néztem utána, hogy mikor és hova kell mennem:


[link]


Én eddig meg voltam győződve róla, hogy ezt majd a tb-re megcsináltathatom, de akkor ezek szerint ha magánorvosi beutalóval megyek fizető betegnek számítok?


Csak mert akkor nem megyek el.


2015. máj. 17. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Magánorvosi vizsgálaton mindig kell fizetni. Tök mindegy, hogy vértétel, kenetvétel vagy éppen csak konzultáció.
2015. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az oké, a magánorvosnak fizettem is, akitől aztán kaptam beutalót. De akkor ezek szerint a vérvételt sem lehet megcsináltatni tb-re?


Még jó, hogy rájöttem, mert akkor el se megyek, nem tudom kifizetni.

2015. máj. 17. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Épp ideje már, hogy a magánorvos ne a TB terhére csinálja meg a vizsgálatokat, amiért aztán kezelés címszóval ő szedi be a pénzt.Így is épp elég kórházi orvos a magánrendelésén fogadott betegét a munkahelyén kezeli sokszor a TB terhére.
2015. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaja, hú, tényleg jó, hogy rájöttem, mert akkor így most nem is megyek, akkor átszervezem a holnapomat.
2015. máj. 17. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele: a magánorvos 5000-ért kiírhatna neked egy 50000.- Mri -t.
2015. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jaja, hát mindegy, akkor majd novemberben kell elmennem sztk-s dokihoz, mert akkorra tudnak időpontot adni, aztán addig meg lesz valami.


Na mindegy, akkor ezen most nem is kell pörögnöm tovább, ráérek fél év múlva.

2015. máj. 17. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmész háziorvosodhoz a magánorvos beutalójával és szólsz neki hogy adjon ő egy ugyan olyat. Nekem megcsinálták.
2015. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!