Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a véleményetek a FUXTEC...

Mi a véleményetek a FUXTEC FX-MS152 2in1 Motoros fűkaszáról, érdemes megvenni? . Ha vett valaki az írja le a véleményét!

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!Valaki másnak nincs véleménye??
2015. ápr. 24. 10:10
 3/12 anonim válasza:
román piacon vegyél már kapsz 20-30 ezer ft ért és van hozzá alkatrész utánpotlás hoznak mindig ha valami kell bele
2015. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Badattitude ***** válasza:
100%
Üdv ! Ebben az árkategóriában jó választás. Nyilván, lehet ócsárolni, mert az ára előtt nincs egy 1-es, de jó gép. A motorja 3 lovat tud a gyári adat szerint. A mostani szabályok szerint a terheléskor mérhető leadott teljesítményt kell figyelembe venni. Ez a motor biztos nyom 2,2-2,5 Le közötti értéket.Azzal már lehet dolgozni. Amire cefetül kell ügyelni az az indítás. Igaz, a méregdrága gépet sem cibáljuk, rángatjuk, de gyorsan eltörhetjük a berántó szerkezetet, ha szívatón, izomból a tarkónkig rángatjuk másodpercenként a berántókart... Van erről a Fuxtecnek egy oktató videoja a Youtube-on, noha sok újjat nem mond, mivel a méregdrága gépeket sem indítjuk be másképpen. Ezt azért írtam le, mert néhány ember szidja, mint a bokrot az olcsóbb kaszákat, mondván hamar eltört a berántószerkezete. Azok a méregdrága gépekét is eltörnék,csak később, mivel abban jóval erősebb berántó szerkezet van. Bolondállóbb. Ez a gép, ha vigyázol rá, akkor ki bír pár idényt.Nem a munkától hasalnak le ezek a gépek, hanem a gondos gazda hiányától. Ennyiért pedig nem kapsz olyan gépet, ami ilyen teljesítményű és felkereshető szervíze is van. Én kipróbáltam az elődjét, a nem katalizátorost. Kissé ráz, de egy normális munkáskesztyűvel megoldódott. Nem étvágytalan, de hát egy 52 ccm-es motor van benne. Cserébe árától függetlenűl lehet vele a gazt alázni : fél és 3/4 gáz tartományban. Én is most rendelek egy pont ilyet. Volt lehetőségem az elődjének a kipróbálására, tudok rá vigyázni: ezt veszem. Ja, és ennek mégis csak van magyarnyelvű leírása, garancia levele, és felkereshető szervíze. Én szerintem nyugodtan vegyél ilyen gépet.
2015. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hosszú értelmes választ!!! Most már biztos ,hogy megveszem! Ja és láttam a video-t. :)
2015. ápr. 28. 15:58
 6/12 Badattitude ***** válasza:
Igazán nincs mit ! Őszinte a véleményem, mert bambára kötözködtem a kereskedővel, és csak aztán próbáltam ki a gépet. :)
2015. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Badattitude ***** válasza:
Mi újság ? Vettél ilyen gépet ?
2015. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hali.Igen megvettem!!Eddig semmi baj nincs vele erős,jól dolgozik!!
2015. jún. 21. 11:33
 9/12 anonim ***** válasza:

"Kissé ráz"

A damilfejnek szokták betudni, főleg a Fuxinál.


A fél-háromnegyed gáz csak bejáratáskor volt, ugye?

2015. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen!Csak bejáratásnál.
2015. jún. 23. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!