Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Táppénzés igazolás hétvégére?

Táppénzés igazolás hétvégére?

Figyelt kérdés
A mai napra nagyon rosszul lettem, hánytam, lázam is van plusz erős megfázásos tünetek. Holnap viszont dolgoznom kéne, de így nem hiszem, hogy be tudok majd menni. Hétfőn megyek háziorvoshoz, de vasárnapra kéne felmutatnom tőle valamilyen papírt (a táppénzeset, mert azzal kell igazolnom a betegség miatti otthon maradást) a munkahelyemen. Lehetséges, hogy vasárnapra kérjem ezt a féle papírt? Ugyanis hallottam, hogy csak munkanapokra lehet azt kérni, de nálunk hétvégén is dolgozni kell, és csak azt a féle igazolást fogadják el.
2015. máj. 30. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ügyeletes orvos ad igazolást, amivel a háziorvosi táppénzre vehet
2015. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el az ügyeletre, mert a háziorvos nem biztos, hogy kiír vasárnaptól, ott kérj igazolást, hogy megjelentél.
2015. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!