Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyed lejárta után, újra...

Gyed lejárta után, újra terhesen, milyen formában kell értesítenem a munkáltatóm, ha a személyes tájékoztatás kizárt (450km-es távolság miatt) Elég, ha a táppénzes papírt küldöm, vagy kell külön levél, igazolás az újabb terhességről?

Figyelt kérdés
Köszike :)

2012. máj. 10. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Táppénzes papír eredetiben és a terheskiskönyv belső lapjának másolata, mindez ajánlottan feladva postai úton.
2012. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 10. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom (én is ebben a cipőben járok), hogy a gyerkőc 3 éves koráig nem kötelesek visszavenni állományba, tehát táppénzre sem. Szóval először egyeztetned kell a céggel, hogy visszavesznek-e úgy, hogy táppénzre mész.

Ez nem 100%, szóval azért még járj utána.

2012. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utána jártam, GYES helyett lehet táppénz :) GYED most fog lejárni.
2012. máj. 11. 07:11
 5/5 anonim ***** válasza:
MÁsodiknak - a táppénzbe a munkáltatónak nincsen beleszólása. Ha az orvos keresőképtelenséggel felvesz állományba, akkor táppénzen vagy - függetlenül attól, hogy visszavesznek aktív állományba vagy sem.
2012. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!