Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vannak kiakadva a két...

Miért vannak kiakadva a két felfedezett pszichiátria állapotán, amikor ez országos jelenség?

Figyelt kérdés

A pár nappal ez előtti AJB általi vizsgálatra, ajánlatra gondolok, hogy a debreceni és a Merényi pszichiátria fú de milyen embertelen körülmények tapasztalhatók, és milyen embertelenül bánnak a gondozottakkal stb.

Most ez a két ügy hirtelen kiderült, na de könyörgöm, tudnék én neki durvább helyet is javasolni, ahova látogasson el, és tulképpen az ország összes pszichiátriáját be lehetne záratni, hát az állapotok tényleg áldatlanok.


Aki értesült róla, tudja, miről írok, de aki ismer bármely más pszichiátriát, sztem annak is van fogalma. Szerencsére én nem gondozottként írom ezt, de valóban felháborít, amit a pszichiátria Maon művel és mit megenged magának ... Komolyan elgondolkodtam már sokszor, hogy van-e értelme egyáltalán, sőt van-e létjogosultsága, hiszen az nem gyógyítás, hogy megtömjük a pácienst minden ..arral, aztán ciao, de hogy meg nem old semmit, az tuti biztos.


A humánus gyógyításra pedig ott a klinikai pszichológia tudománya. De persze ekkora rendszert, ilyen őrült nagy érdekekkel igen nehéz megrengetni.


Valaki látott már egyébként akár elfogadható színvonalú pszichiátriát Maon? Vagy egyáltalán miért volt ez most ekkora durranás, hogy nálunk ez megy egy átlagos pszichiátrián? és miért pont ezt a kettőt emelték ki?


2015. aug. 1. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor most mi is a kérdésed?
2015. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad van , több van, de a legfontosabb: az összes pszichiátriáról kb ez mondható el, és nem értem, miért pont ezt a kettőt emelték ki, mint valami rendkívüli botrány ... a többivel miért nem foglalkoznak?
2015. aug. 1. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem mindegyik ilyen.

Nekem volt "szerencsém" először a Kútvölgyi, később a Nyírő Gyula pszichiátriáján eltölteni némi időt.

Egyikkel sem volt bajom, sőt, a Nyírő meglepően modern, tiszta és kulturált volt, sokkal jobb, mint mondjuk egy belgyógyászati osztály.

2015. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké, kiemelted pont a két legelfogadhatóbbat :) + a Honvéd még jó, elismerem (most az állapotokra értem, a szakmaiságba ne menjünk bele).


de főleg vidéken bizony találkoztam én olyan pszichiátriákkal, hogy akkor speciel te nem hinnél a szemednek se. visszaélések, kikötözések, koedukált tusolók, bántalmazások, omló mennyezet, full penészes falak, amit el tudsz képzelni ...

2015. aug. 1. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!