Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemorvos új belépőknek mit...

Üzemorvos új belépőknek mit vizsgál? Mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
Kérem a poénkodást hagyjuk. Kissé szégyellős vagyok de új munkahelyre megyek. Kelleni fog menni foglalkozáseü vizsgálatra.

2015. aug. 25. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, kell.

Hogy mit vizsgál? Az változhat. nálunk csak megkérdezte, van-e valami betegségem, megmérte a vérnyomást, csinált egy látásvizsgálatot, aztán annyi.

2015. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi extrát nem csinálhat,tehát alsónemű marad,oda nem nézegethet be,ha ilyen előfordulna akkor nemet kell mondani.



.Max felsőtest vizsgálat,vérnyomas,hallás,látás.

2015. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban nem vicces,nem is értem mért kell azt kikezdeni meg cukkolni,aki szégyenlős,elég sokan nem igazán szeretnek levetkőzni más előtt.Megértelek.


Milyen munkakörről lenne szó?


Általában csak felül kell levetkőzni vizsgálathoz,én még sosem találkoztam olyannal sem ahol alsóneműre kellett volna vetkőzni.(vérnyomást,szem vizsgálatot végezhet,nyaki nyirokcsomót,hasat tapinthatja át,esetleg sztetoszkóppal meghallgathat.Elvétve hallottam olyat hogy valakin EKG-t végzett )

2015. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta megvolt. Semmit nem csinált. Lepecsételte s papirt miután kikérdeett. Ennyi.
2015. okt. 4. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!