Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy hónapja kértem időpontot...

Egy hónapja kértem időpontot genetikai vérvételre, de közbejött valami. Ha telefonálok, hogy ez a helyzet, esetleg el lehetne tolni másnapra/előző napra?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha ez hülye kérdés, de ilyen helyzetben még sohasem voltam. Ezt az időpontot is több, mint egy hónapja kértem és nagyon nem szeretnék még egy újabb hónapot várni...

Az a helyzet, hogy kezdődik az egyetem és ez az időpont pont úgy jön ki, hogy az előző gyakorlatról el kellene keretőznőm korábban, a másikról meg késnék... nagyon örülök neki. Azért jó lenne ezt elkerülni, mert elég fontos gyakorlatokról van a szó, ráadásul új csoportba megyek, új gyakorlatvezetővel, nagyon szépen nézne ki, ha késéssel indítanék.

Most ebben a helyzetben mit lehet csinálni? Esetleg el lehet tolni, előre hozni pár nappal (amúgy nem sürgős vérvétel, de jó lenne minél előbb megejteni), ha betelefonálok a klinikára és megkérdezem? Vagy ez esélytelen? Mert ha igen, akkor végső esetben írok a gyakorlatvezetőnek, hogy késni fogok, de nem jó szívvel...



2015. szept. 4. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Előtte, utána egy nappal max ha valaki lemondja. Valószínűleg egy hónap várakozási idő.
2015. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért egy hónapra kaptál időpontot, mert teljesen be vannak telve. Hívd fel őket, hogy mi a helyzet és esetleg kérd meg őket, ha valaki szintén visszamondaná, értesítsenek téged, és hadd mehess helyette.
2015. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm, mindenképpen telefonálni fogok. Orvosira járok egyébként, szóval valószínűleg megértenének egy ilyen miatti késést az oktatók is...

Viszont ismerős vagyok abban az Intézetben, akik a vizsgálatokat csinálják. Esetleg menjek be és próbáljak beszélni velük, ők hátha meg tudják oldani a dolgot?

2015. szept. 4. 19:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve nem úgy vagyok ismerős, hanem hogy tartottak nekünk órát...
2015. szept. 4. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ilyesmi. Mindíg van tartalék időpont ilyen balfékek miatt.
2015. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már miért is balfék valaki e miatt, kedves utolsó?? Azért, mert egy hónapja ezt nem tudtam? Mert nem gyeses anyuka vagy nyugdíjas valaki, aki egész nap otthon ül és nem időmilliomos?
2015. szept. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!