Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor mi a helyzet? (ügyfél...

Ilyenkor mi a helyzet? (ügyfélkapu-betegéletút)

Figyelt kérdés
Év végén leszek 19, ezért szólt a gyerekorvos, hogy november 1-től az OEP automatikusan kiléptet a rendszerből, és már ő nem lehet a háziorvosom. Viszont nekem a betegéletútnál még mindig azt jelzi, hogy ő a háziorvosom. Ez hogy lehet?

2014. nov. 12. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy szimpi felnőtt háziorvoshoz, és kérd, hogy vegye át az adataidat. Majd ő megmondja a további teendőket, ha vannak.
2014. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nem pont ez volt a kérdésem :D Hanem, hogy akkor most ki a háziorvosom?
2014. nov. 12. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de lehet, hogy a rendszer nem tud mit kezdeni azzal, hogy nincs háziorvosod, így amíg nem még egy új dokihoz, addig a régit jelöli továbbra is.
2014. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
Az ügyfélkapun az OEP oldalára te léptél be vagy a házi dokid?
2014. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én léptem be. Ügyfélkapun keresztül a betegéletutamnál, az aktuális háziorvosnál mutatja a régi dokim
2014. nov. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!