Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Enyhe gerincferdülésem van,...

Enyhe gerincferdülésem van, de fáj a hátam. Mi ez?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy most fogok menni október-ben ortópédiára. Már voltam régebben is, ott azt mondták, hogy lúd talpam van és besüllyedt a bokám. Most kérdeztem meg anyát, hogy mennyire ferde a gerincem és ő úgy láttam, hogy a derekamhoz közeledő résznél kicsit ferde. Amikor megerőltetem a hátamat vagy felemelek valamit, akkor abban a pillanatban amikor erőltetem nem fáj, de amikor már nyugalmi helyzetbe hozom a hátamat, fáj a törzsem, így lüktet és a derekam is. A nyakamnál is szokott fájni a hátam a gerincem mellett ás úgy érzem mintha valamikor a gerincembe is kihatódna. Amikor este lefekszem hátra és nyugalomba hozom a testemet, akkor a hátam így elkezd pár másodpercig sajogni és kicsit fájni.
2015. szept. 28. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden mindennel összefügg. Ne hanyagold el.
2015. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ortopédián se tudnak segíteni.

Edzél.

A legegyszerűbb, ha megveszed a fegyencedzés könyvet.

Pl. a nyakat is lehet edzeni.

Erősítsd a hát, váll, has izmokat. Szabályos mozdulatokkal.

Ha írsz, tudok segíteni.

2015. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!