Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tudok tenni itthon az enyhe gerincferdülésem orvosolására? Milyen gyakolatokat végezzek?

Kérlek titeteket, ne csak az úszást mondjátok. Azt én is tudom.

Köszönöm.

2010. júl. 30. 13:13  Privát üzenet  

A válaszok
olyat, amit személyre szabottan neked állított össze egy gyógytornász a leleteid alapján ;)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2010. júl. 30. 13:19 Privát üzenet
Men el legalább egyszer egy szakemberhez és majd ő megmondja milyn gyakorlatokat kell végezned. Tudod ferdülés és ferdülé között van/lehet különbség

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2010. júl. 30. 13:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gerincferdülésem van, ortopédián adnak olyan papírt ami ezt igazolja, és amivel olcsóbban lehet uszodába bérletet váltani?
Gerincferdülésem van. Régebben jártam gyógytornára, de nem szerettem. Most szeretnék tornázni itthon. Segíthet valamit, ha mindennap csinálnám?
Nem szeretem a testem, mivel a gerincferdülésem miatt van egy csomó asszimmetria, eltérés. Mit ajánlotok?
Gerincferdülésem van és nem tudom feldolgozni. Nagyon idegesít, sokat agyalok rajta. Mit ajánlotok?
Gerincferdülésem van baj az ha közbe fekvőtámaszozom az árt a gerincnek?
Ülőmunkát végzek, gerincferdülésem van. Egész nap fáj a nyakam. Mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!