Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondtak már valakinek olyat 1...

Mondtak már valakinek olyat 1 éves státuszon, hogy alacsony a babája? A védőnő már megőrít.

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves és 73 cm magas. A védőnő szerint nagyon alacsony (egyébként én 156 cm vagyok, a párom 175), és azt mondta hormonvizsgálatot kell nézetni nála, hogy nem ott van-e valami gond. A gyerekorvos ilyet még nem említett, nem is mondta hogy pici. Komolyan ez a nő megőrít ezzel már, születése óta piszkál vele, hogy nem egy magas növésű baba. Egyébként 49 cm-vel született!
2013. márc. 5. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem látom, hogy gond lenne a magasságával. Hasonló nagyságúak voltak az én gyermekeim is, most megnéztem a középső könyvét, aki 48 cm-rel született, Ő 74 cm volt.
2013. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 50cm-rel született, 1 évesen 76 cm volt. De soha senki nem mondta hogy kicsi lenne. A te lányod sem pici szerintem, főleg hogy ti sem a 2m-t veritek. Én nem engedném ilyen hormonvizsgálatos hercehurcának kitenni a lányomat, amiatt az 1-2 centi miatt. Ne hallgass rá. Mondd neki, hogy beszéltél erről a gyerekorvossal, aki azt mondta, hogy a védőnő hülyeséget beszél. Ettől majd hátha visszavesz a hülyeségéből.
2013. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 liony20 ***** válasza:
100%
és ha alacsony akkor mi van? az én fiam meg magas a többieknél 79 centi 9 hónaposan szerintem az ég világon nincs semmi baja a babának csak ekkora... nem ő az egyetlen... de hogy megnyugtasd a védőnőt kérdezd meg a dokidat hogy van e ilyenre szükség mert megörjitenek
2013. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 74 cm volt 1 évesen, gyerekorvos mérte, nem a védőnő, nem mondta, hogy gond lenne a magasságával.
2013. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ezek a védőnők. Nekem a lányom szintén 49 cm-vel született. Most is a legkisebb a kortársai között általában, de én meg 152 cm vagyok. Én is mindig kisebb voltam:) Mit várnék tőle. Nekem is mondta egy párszor a védőnő, hogy kis picurka, de nem rosszallóan, csak olyan kis viccesen. Soha sehol nem voltunk emiatt. Dokink nagyon alapos szólt volna, ha gond lenne. Most a lányom 3 éves és 92 cm, tök normális, vagyis kicsit kisebb az átlagnál, de nő folyamatosan. Szerintem nem kell mindent mindig komolyan venni. Ha mondjuk fél évig nem nő semmit, akkor lehet elmennék valahova, de azért mert kisebb az átlagnál tuti nem mennék sehova.
2013. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.A kislányom 72 cm volt 1 évesen,most 4,5 éves 110cm teljesen átlagos a magassága.
2013. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 74 cm, 15 hónaposan! Nyugi! És senki nem mondta hogy baj lenne a vizsgálaton!
2013. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy hogyan kell nyújtani? Ha ilyen okos, mondja meg! barom állatja!
2013. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 78 cm volt 1 évesen, ő 55cm-rel született és a férjem magas. Nem alacsony szerintem a kislányod.
2013. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
[link] Ez teljesen normális. Olvastasd el a védönöddel amit belinkeltem.
2013. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!