Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap a védőnő megmérte a...

Tegnap a védőnő megmérte a vérnyomásom és elég alacsony volt 90/50. Azt mondta sürgősen álljak neki valami koffeines italt inni, de mit?

Figyelt kérdés
Az előző babával cukros voltam, így a kóla kiesik, bár azt nagyon szeretném. Általában nap 2 gyenge tejeskávét meg szoktam inni, viszont ezzel a bébikével egy csöppet sem kívánom, kicsit undorodom tőle. Mit ihatnék akkor, ami nem cukros és elég koffein van benne?
2012. febr. 7. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Light cola? Fekete tea jó erősre főzve? Cukormentes energia ital esetleg? Már nem jut eszembe. Bár az energiaitalt nem ajánlom.
2012. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én 3az 1-ben tejeskávét ittam,igaz az cukros.De lehet kapni 2 az 1-bent is,abban nincs cukor.Energia italt szerintem semmiképpen ne igyál,colát se túl sűrűn.Ittam én is colát de nem sokat.
2012. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Én napi két kisadag kávét iszom. 100 körüli a vérnyomásom mindig.


27 hetes

2012. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Az én vérnyomásom is hasonló lett a terhesség alatt. Voolt, mikor 1 kávé után is 80/50-t mértek. Nem mondták, h gond lenne... Én is napi 2 kávét iszom általában. Bár így a vége felé csökkentettem a kávét napi 1-re, mert a kezd a szervezetemnek megterhelő lenni, h ketten vagyunk és a pulzusom sokszor nagyon magas.

Sztem amíg nem mondják, h gond addig maradj a napi 2 kávédnál. :)

Jó babavárást!


34 hkm

2012. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Az alacsony vérnyomással, ha nem jár szédüléssel, semmi gond nincs. Csak a védőnőddel. De már megszoktam, hogy normális védőnőt elvétve se nagyon lehet találni...
2012. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanennyi szokott lenni a vérnyomásom, azt mondta a védőnő, hogy nem baj.
2012. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
74\46 volt a vérnyomásom. ne csinálj semmit!
2012. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!