Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen érzés altatásból...

Milyen érzés altatásból felébredni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 14:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég kellemetlen,szinte azt sem tudod hol vagy,és félrebeszélsz:D Én mikor altatásból felébredtem anyámat is elszidtam mindennek,pedig normális állapotba nem tennék ilyet.
2010. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vicces :) az elején méh kába vagy de én utánna nagyon jól voltam vagyis nem volt hányingerem meg semmi sem
2010. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyéne válogatja. Valaki émelyeg, hányingere van, esetleg hány is. Valakinek semmi baja nem lesz, maximum fásult és alszik még egy kicsit utána. Engem egy hónapja altattak mandulaműtét miatt és semmi problémám nem volt az altatás résszel, csak aludtam egyet délután még.
2010. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom függ attól,hogy tubusos volt,maszkos,vénás.Lányomat a maszkos nem viseli meg,de műtétkor a tubusostól alszik még egy napot,és úgy ébred,mint,aki kicsit kába,rekedt,és nem tudja hol van.Én végig mellette vagyok,és nyugtatom,énekelek neki,hogy tudja már anyával van,nem a műtőben.
2010. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én alig emlékszem.

Sőt. A felébredést egyáltalán nem tudom felidézni, inkább csak az az ébredés napját.

Anyukám papírral és tollal készült, mert olyankor hülyeségeket beszél az ember általában.:-)


Nagyon kába voltam. Rengeteget aludtam aznap. Elmondtam vagy 30-szor, hogy nagyon fáj, hogy meg akarok halni, hogy törölgesse a homlokomat vizes zsebkendővel...:-)


(Amúgy epekövekre műtöttek 2005-ben)


Sokan szoktak hányni is, de szerencsére ez nálam kimaradt.


Esetleg műtétre készülsz?


23/L

2010. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 14:30-as válaszoló!


Mi baja a kicsi lányodnak, hogy már többször műtötték?:-(

2010. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
14.30-as vagyok.Nem szeretném ide leírni,de volt már 6 műtétje,és 30 altatásos vizsgálata.Holnap lesz megint egy vizsgálat.Nem könnyű végignézni,ahogy szenved néha szegény,bár hozzá kell tenni,hogy fájdalmai nincsenek, csak már nagyon fél a kórháztól.Remélem a szerető család kárpótolja valamennyire.
2010. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Jobbulást a kis drágának!:-(
2010. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fergeteges élmény volt. Azt mondták az orosok, ilyet még nem is láttak. Ugyanis mindenkit a műtét után, még a műtőben felébresztenek, de a legtöbben erre nem emlékeznek. Én azzal keltem, hogy:

"Ennyi volt?" Két perc múlva a műtősfiú sírva röhögött rajtam, mert megállás nélkül magyaráztam neki. :D

Majd a szobámba érve közöltem, hogy jól vagyok, majd én EGYEDÜL átmászom az ágyra... Na persze :D, összeestem volna, ha a műtősfiú nem kap el. Úgy pörögtem, mint a duracellnyuszi.

Nekem nagy élmény a mai napig.

2010. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jó élmény volt. Nem voltam rosszul utána.
2010. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!