Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen érzés altatásból...

Milyen érzés altatásból felébredni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 14:24
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
59%

Elmesélek erről egy rövid történetet...

volt egy komoly balesetem kb 4 éve és azóta számtalan kb 15 műtétem..

Namármost a minap szabadultam egy fémkivételi műtétből és érdekes dolgot tapasztaltam, valamint egy nagy dologgal lettem okosabb úgy érzem..


na szóval ...

tudod rengeteg altatót, nyugtatót sanaxot tökömet akarnak ilyenor az emberbe tuszkolni és múltkor ezeket mind rendre be is szedtem

és ugye altatás után az ember elég kába jó pár órán keresztül

namost az ég világon semmit nem voltam hajlandó bevenni a kis kék kapszulát sem a műtét előtt ami állítólag "borzasztóan" fontos .. és enélkül naaaaaaagy nagy veszélybe kerülhetek...

mondták az okosok

én meg mondtam nekik hogy ha annyira fontos akkor vegyék be ők maguk.! én biztosan nem fogom

így már beértem a műtőbe ahol ott rendre már mindenkinek folyott a nyála, mert ott már kezdtek hatni a cuccok én meg virgoncan ki is lógtam a sorból néztek is rám hülyén.

namost virgonckodtam erre jön egy nő ( itt már a műtőben voltam )és fog egy injekciós tűt aminek akkor tartálya van mint egy komolyan fejlett uborkának és tele van fehér löttyel, de mondom kb 2 dl cucccal !! mondom neki az meg mi?

hát azt mondja nyugtató !! na mondom kedves drága nővérke azt dugja felmagának nyugodtan mert nekem nem adhatja be . ! itt már kúrva ideges voltam mert kb a 6. ember próbálta lenyomni a torkokon a szaros nyugtatóikat meg gyógyszereiket...

erre kijön a főorvos hogy mia probléma? mondom neki hogy nem vagyok hajlandó beszedni ilyen szarokat


akkor mondja ő, hogy dehát ez elengedhetetlen és kell a műtéthez persze lehet nélküle is de akkor ezt meg ezt írjam alá mert így aztán nagy a kockázat

aláírtam egy két papírt.

műtét kész betoltak a szobámba és egy óra plusz alvás után úgy ébredtem mint ahogy most beszéltek hozzád

az ég világon semmi bajom nem volt azonnala jelneben voltam, nem folyt a nyálam, nem voltam lebénulva. .... úgyhogy újabb hamis adat igazolódott be !

nem az altatás miatt kába a sok ember !! FENÉKET ! a sok szar miatt amit beléd nyomnak előtte utána közbe... mert mondanom sem kell hogy ahogy kijöttem már kapcsolták volna ráma mesterségesen adagoló fájdalomcsillapítót, amire szintén hevesen ellenáltam!

jó mi?

2010. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!