Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen érzés altatásból...

Milyen érzés altatásból felébredni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 14:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, mint amikor az ember délután elszundít, és nem jól kel fel. Mintha átment volna rajtam egy kamion :D Mindenki máshogy viseli, de a kábaság általában a legjellemzőbb.
2010. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, ahogy előttem is írták: mindenkinél más. Engem műtét után még 2 napig altattak, hogy ne érezzem a fájdalmat. Mikor felébredtem, mintha fejbevágtak volna, félrebeszéltem, azt sem tudtam, hol vagyok. Émelyegtem is, meg azért fájt még a fejem. (Agyműtétem volt) Szerencsére nem lett maradandó károsodásom, úgyhogy ügyesek voltak az orvosok. Remélem többször nem kell kés alá feküdnöm.... Üdv: Gyuszi
2010. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit kap az ember. A Calypsol (ketamin) után elég rossz volt, de szerencsére ezt már ritkán használják. A propofolanesztézia semmilyen negatív élményt nem hagyott maga után - kicsit kótyagos tőle az ember, kb. olyan volt felébredni, mintha ügyelet lett volna, de nem rosszabb. Ha valamiért most meg kellene operálni, akkor sem a narkózistól/ébredéstől tartanék.
2010. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsi voltam, amikor mandulával műtöttek, magára az ébredésre nem emlékszem, csak arra, hogy sugárban hánytam le az ágyat :))) hát ez van, azóta nem műtöttek, nem is vágyom rá!
2010. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
44%
Attól függ mivel altatnak el...pl. ha egy baseball ütővel vagy vmi hasonlóval akkor elég rossz érzés felébredni
2010. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nyugtató injekcióval kezdődött az h a műtősök nyúltak rajtam :D 2 térdműtétem volt. az altatás nekem olyan volt mintha 5 perc lett vna pedig másfél órás műtét volt. ébredés után az altatóorvossal összevesztem (még a műtőben) mert ő érzésteleníteni akart gerincbe de nem engedtem. a kórterembe menet mindenkinek köszöntem és elújságoltam h a beteghordó (mellesleg nagyon helyes) srác felesége leszek... miután magamhoz tértem nem gyengén égett a fejem... :D
2010. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

utolsó ez mekkora!

nekem nem volt semmi extra,csak félrebeszéltem,és mindenkinek azt ecseteltem,hogy én milyen rosszat álmodtam...:)

2010. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
egy nyugtató injekciót kaptam én is utánna betoltak az altató orvoshoz ahol a hónajamba kaptam érzéstelenítót( csuklómat műtötték ganglional) el is zsibbadt de sajna amikor elkezték a műtétet éreztem és azonnal elaltattak, furcsa volt egyik percben még ébren oltam a következő pillanatban meg már csuktam le a szememet. Amikor ébreszgettek az furcsa volt kinyitottam a szememet és elkezdtek visszatolni a szobámba a következő kép meg már a szobámban voltam és nézett rám anyukám. Érdekes volt nagyon :) az első pár órából sok mindenre nem emlékesztem pedig mesélték hogy elkezdtem valamiről beszélni utánna bealudtam fél perc múlva meg folytattam:) pár óra múéva meg már sétálgattam meg iylenek :) érdekes volt :)
2010. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 capslock válasza:
100%

Én is kaptam előtte egy gyógyszert. az nyugtató volt. betoltak a műtőbe. benyomták az az altató folyadékot. mondták,h majd elálmosodok. ránéztem a nővérke hajára,megállapítottam,hogy jó a színe és már jött is a sötétség. nekem tetszett :)

mikor felébredtem elnézést kértem az orvostól,hogy nem voltam bent a műtéten,mert kimentem cigizni XD

2010. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
én eldöntöttem h kitolok a dokikkal és nem alszom el de nem jött össze :D
2010. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!