Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Munkahelyi stressz, kisebb...

Munkahelyi stressz, kisebb depresszió ügyében a háziorvosom meddig írhat ki táppénzre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az elmúlt hetekben elég sok stressz ért a munkahelyemen, emiatt már gyomorideggel mentem be minden nap a munkahelyre...a munkáltatóim eléggé kihasználják azt, hogy megcsinálok mindent, emiatt amit lehet, csak rám tolnak. A héten elmentem a háziorvosomhoz, hogy kiírjon, elmondtam neki, hogy mi a problémám, és semmi akadálya nem volt, hogy kiírjon, azt mondta, hogy nagyobb gond lett volna, hogy ha hazudok azzal, hogy hányok, beteg vagyok.


Viszont sikeresen betaláltak a munkáltatóim otthon is munkával, szóval nem sokat sikerült pihennem, és itt van megint az új hét, már tiszta idegbeteg vagyok amiatt, hogy menni kell dolgozni, mert nem tudtam kipihenni magam. Szerintetek kérhetem -e újra a háziorvosomat, hogy írjon ki betegszabadságra? A pénz nem számít, az egészségügyi állapotom annál inkább. Viszont a háziorvost se szeretném a végletekig kihasználni. Volt már valaki itt ilyen helyzetben, hogy több hétre is kiíratta magát, mert egyszerűen képtelen volt elvégezni a feladatait, amíg ki nem tudta pihenni magát?



2015. nov. 29. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg igen de azzal nem ersz celt ha tovabbra is kuldik a melot. Bar ugyis el fogsz kapni valamit mert legyengulsz idegileg. Velem is ez volt...
2015. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!