Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha elmegyek fül- orr gégészetr...

Ha elmegyek fül- orr gégészetre azzal hogy meg vagyok fázva, mit fog mondani? Tudom hogy gyerekorvoshoz kéne mennem de nem akarok még jobban megbetegedni.14/ L

Figyelt kérdés
.

2015. nov. 30. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
megnézi a manduláidat és ad néhéány tanácsot jobb esetben, hogy mivel kúráld ki magad. rosszabbik esetben minden héten visszahív ellenőrzésre és minden héten más gyógyszert ír fel. fontos, hogy ne menjen a füledre a náthásság.
2015. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fül-orr gégészeten még több a beteg ember,mint a gyerekorvosnál.Ráadásul oda már a durvább betegségekkel szoktak menni,mert egy kis arcüreggyulladásra a háziorvos is tud gyógyszert adni.

Ráadásul ha sztk-s rendelésre mész ott fogsz ülni minimum délig,és már reggel hétkor ott kell lenni,hogy sorszámot húzz.

Szerintem a háziorvosoddal jobban jársz.

Sajnos nekem sokat kellett mostanában fül-orr gégészetre járkálni,szóval ha nem muszály,akkor nem javaslom senkinek(kivéve ha van pénze magándokira)

2015. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönm :)
2015. nov. 30. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek mennél egyáltalán orvoshoz egyszerű megfázással? Elmúlik magától is, gyógyszerezni felesleges, a váróban pedig csak rád köhög pár tucat komolyabb beteg.
2015. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj nagyon torkod, vagy füled, akkor ne menj oda, ha nincs lázad és csak egy kis megfázás, akkor amúgy sem kell rá gyógyszer. Gyerekorvos kiír pár napra és kikúrálod magad, miért lennél még betegebb ha odamész?
2015. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!