Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen kifogásokat tudtok...

Milyen kifogásokat tudtok amiket heveroknak tudok mondani hogy mert nem akarok cigizni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ekkora nyomorék. Ha bármiféle tekintélyed lenne a barátaid körében elég lenne ha azt mondanád hogy "kössz nem." Minek a kifogás?
2012. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell kifogás. Ahhoz is kifogást keresel, hogy ne fogd be az orrodat tíz percre vagy hogy ne ugorj a vonat alá? Mondd meg nekik, hogy NEM. Egy ideig lehet, hogy zrikálni fognak, aztán majd megszokják és megértik, sőt még tisztelhetnek is érte, hogy mersz önálló lenni. Ha meg nem, akkor azok nem haverok, csak velük vagy.
2012. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress más haverokat.Az szerinted jó haverod,aki rá akar szoktatni a cigire?Gondolj már bele.
2012. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak. Semmi közük hozzá.

Én spec azt mondtam, hogy azért mert a szagát sem bírom.

Mondjanak ők kifogást hogy mi a bránerért nem szoknak le/szívják azt a szart...

2012. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!