Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bennfekvős pszichiátriáras...

Bennfekvős pszichiátriáras akarok menni de senkinek nem merem mondani, mi legyen?

Figyelt kérdés

most is bennem van egy jóóó nagy adag nyugtató korábban is tladagotlam magam, játrok pszichiáterhez pszichológushoz de megbolondulok itthon, úgy érzem megőrültem, leszedálva akaro feküdni egy psichiátrián, hogy érhető ez el?

Mikor túladagoltam magam és kórházba kerültem onnan is rögtön hazaengedtek, mert anyám hazavitt (nagykorú vagyok)


2013. jún. 11. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosoddal beszéld meg.


Mondd meg ott helyben, hogy annyira rosszul vagy, hogy már onnan se tudsz elmenni.


Meg fogja érteni.

2013. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de már ma is modntam neki, hgoy nagyon rosszul vagyok, hogy be vagyok gyógyszerezve, alig állok a lábamon, erre monta, hogyk int van egy kanapé, oda ledőlhetek... (Neki értekezlet volt)
2013. jún. 11. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy,férfi/nő,és mi a betegséged?
2013. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

22 éves nővagyok

Súlyos depresszió, szociális fóbia, azonkívül "drogfüggőnek" is nevezhetnénk, ha a gyógyszerzabálásom annak számít

2013. jún. 11. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek szüleid,szerelmed? Mi válthatta ki?

Nem drogfüggőség,hanem gyógyszerfüggőség.

2013. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerelmem nincs, "családpm" van, de ők semmit nem tudnak rólam, a nap 24 órájábana szobámbanvagyok, vagy néha dolgozk, vagy takaríok mikor senki nincs itthon
2013. jún. 11. 21:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


Válts orvost!


A magánorvos biztos komolyan venne (megéri azt az 5-öst), mint az a senki.


Legvégső esetben mentő. Inkább, minthogy magad ellen fordulj.

2013. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

mentő? de mit mondok?

csókolom, kikészültem a óz itthonléttől, az agyhalottságtól, üresslglrzlstpl, öngyilkos gondolatoktól, nem vinnlólnek el?

2013. jún. 11. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tündérhegy vagy Thalassa ház? oda nem kell orvosi beutaló.
2013. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

csak a szleimnek mit kauzok be, hol leszek addig?

Oda nem kell beutaló? )Egyébként még otthon lakok, csak ezrét gáz a szülő-kérdés, mert számontartják, hová megyrk. Azt bezzeg keszarják, hogy mi van velem

2013. jún. 11. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!