Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretném magam fizetni a...

Szeretném magam fizetni a tb-m. Viszont 1 éve nem fizettem sajnos magam után. Részletre mennyi időn belül engedik meg? És mennyi havi részletre?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni. Ezelőtt is fizetted és abbahagytad vagy be se jelentetted, hogy magad fizetnéd csak most akarod elkezdeni?

Én suli után nem dolgoztam 1 évig, de nem is jelentettem be magam hogy fizetném aztán lett munkám azóta se kérték visszamenőleg. Párim bejelentette magát nem fizette fél évig egyből küldtek beki levelet...ha nem jelentetted be magad akkor nem biztos hogy kérik utólag.

De ha igen akkor is engedik részletre.

2015. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megszűnt a bejelentett munkahelyem,és nem fizettem magam után. Viszont el kéne mennem dokihoz. Azt meg nem akarom,hogy pirosat jelezzen a tb.
2015. dec. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!