Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik szarás gátló?

Létezik szarás gátló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az érdekelne ,hogy létezik-e szarásgátló?Mert unom már ,hogy a suliba mindig kinevetnek (elsös vagyok) ,hogy minden szünetbe a vc-n ülök és folyton bekopoktatnak és mondom ,hogy várjatok már szarok.Kevés időbe telik amíg szarok olyan 1 és fél perc ,még uttána kitudok menni a szünetbe.De volt ,hogy elkéstem az óráról ,mer elöbb mentemm ki a szünetbre és utána majd be szartam és muszály voltt ,büdöseket is szoktam ,mindig érzem ,de már megszoktam ,de akkor is rossz folyton szarni.Szoval van szarás gátló?Hol tudok venni?Milyen fajta jó?Nektek bevált?Mennyi be kerül?Ha van szólok Anyunak éss elmegyűnk venni.

Lécci normális válaszokat agyatok!



2015. dec. 19. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Ezt azért szebben is le lehetett volna írni !

A kérdésedre válaszolva, inkább nézessétek meg, hogy nem vagy-e valamilyen érzékeny, liszt,tej,tojás,cukor stb.Ezért van ilyen problémád !

2015. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Hülyeséget kérdezel. A normális székletürítés hozzátartozik a biológiai létezéshez. Nyilván csak arról van szó, hogy nem megfelelő a bélműködésed ritmusa. Szoktasd magad hozzá ahhoz, hogy reggel otthon mégy wc-re, reggelizés után. Ehhez persze az is hozzátartozik, hogy nem a délután és este során kell sokat enni, mert akkor később ér a béltartalom a vastagbél utolsó szakaszába és a székelési inger nem az igazán alkalmas időben jelentkezik.
2015. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Már megnézetük de nem vagyok allergiás,érizékeny semmire amugy futni járrok ezér sportorfos is kimutatta vollna ha lenne ien bajom.Reggel eszek a legtöbbet de akkor se sokat kb. Regelire 5szendvicsh ,ebídre 2 tányír neves és másodikk ,estíre 3szennydvicsh meg nap közben csokikát
2015. dec. 19. 13:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden szünetben kakilnod kell, akkor ott valami gond van a szervezeteddel, ill. a bevitt táplálékkal. Ahogy írták fentebb, ki kellene vizsgáltatnod, nincs-e tejérzékenységed, allergiád.
2015. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Válaszod alapján , látom unatkozol ! Időtöltésnek jó, de inkább a házifeladatra koncentrálj !!! Szép délutánt!
2015. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát g*ci én a nevetéstől szartam össze magam. XddDd
2015. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem nincs problémám.Már megtanultam Nem szórakozok.És megoldódott ,egyik szünetben olyat szartam ,hogy a budi úgy tele lett.Aztán lehúztam és kifrö csent ,de szerencsére csak a kezem lett olyan ,megmostam és elfutottam ,mert a barna falak csak úgy szaglottak
2016. jan. 2. 18:04
 8/14 anonim válasza:
0%
Szia! Te dagi levi vagy?
2016. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Cső!Nem én Kneczi Marika vagyok
2016. júl. 1. 19:25
 10/14 anonim válasza:
52%
Nem eszel sokat. Te k**va sokat eszel.
2017. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!