Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik szarás gátló?

Létezik szarás gátló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az érdekelne ,hogy létezik-e szarásgátló?Mert unom már ,hogy a suliba mindig kinevetnek (elsös vagyok) ,hogy minden szünetbe a vc-n ülök és folyton bekopoktatnak és mondom ,hogy várjatok már szarok.Kevés időbe telik amíg szarok olyan 1 és fél perc ,még uttána kitudok menni a szünetbe.De volt ,hogy elkéstem az óráról ,mer elöbb mentemm ki a szünetbre és utána majd be szartam és muszály voltt ,büdöseket is szoktam ,mindig érzem ,de már megszoktam ,de akkor is rossz folyton szarni.Szoval van szarás gátló?Hol tudok venni?Milyen fajta jó?Nektek bevált?Mennyi be kerül?Ha van szólok Anyunak éss elmegyűnk venni.

Lécci normális válaszokat agyatok!



2015. dec. 19. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
xD
2017. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez a helyesirás!😝
2019. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
11%
Szerintem te troll vagy.
2020. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Koksz Apja Coc válasza:
56%
Egyél sok 90+ %-os étcsokit. az jól megfogja aztán majd 3 nap után a sürgősségin segítenek
2021. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!