Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A betegszabadság 8 órára...

A betegszabadság 8 órára szól, vagy attól függ, hány órát dolgoztam volna aznap?

Figyelt kérdés
Egy cipőboltban dolgozom 8 órás, bejelentett eladóként. Három havi munkakeretbe vagyunk beoszta egyenlőtlen munkaidő-beosztással. Végülis annyi lenne a kérdésem, hogyha elmegyek betegszabadságra, az nyolc órára szól, vagy annyira, amennyit én az adott napon dolgoztam volna? Mert két napot voltam betegszabadságon, mindkét napon 11:45 percet dolgoztam volna, de be lett írva a beosztásba a két nap betegszabadságom, így most lett -7.5 órám. Köszönöm a válszokat!

2015. dec. 21. 23:23
 1/1 anonim válasza:
amennyire be vagy jelentve. ha 8 órára vagy bejelntve akkor 2x8 óra táppénz a hónapban.
2015. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!