Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jászberény és környékén...

Jászberény és környékén értelmes nőgyógyászt hol találok?

Figyelt kérdés
Röviden és tömören : 4 éve senki nem tudja mi bajom van . Kezdodott egy petefeszek cisztaval laparral megmutottek jaszberenyben aztan petefeszek beverzes majd ujjabb cisztak . Gyogyszeres kezelest kaptam rajuk de mindig kiujjult. Hatvanba Dr. Löveyhez jartam azt mondta pcos de csak fogamzasgatlot irt amitol en regen is 20 kgot hiztam es rosszul vagyok minden hormonos keszitmenytol.mivel nem hittem hogy ez helyes diagnozis egy budapesti jonevu maganklinikara jartam nehany honapig ahol az elozo ( hatvani ) orvosom minden velemenyet negcafoltak viszont itt se. Derult ki mi a baj. Ezek utan 4 evnyi kinlodas utan ugy dontottem ELÉG . nem jartam dokikhoz mondvan a sok stressz lehet az oka de ma delutan a semmibol olyan alhasi gorcseim lettek mint egy eros menstruacional derekfajastol kezdve a faradtsagerzesen at a kimerultsegig hogy bepanikoltam orvos kell! Na de kihez menjek ?

2016. jan. 17. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Dr Nagy Emese,hétfőn,szerdán rendel,6-8-ig.
2016. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
DR Nagy Emesénél kezdtem , nem vett észre ultrahanggal egy 5cm-es vérrel telt petefészek cisztát ...
2016. jan. 19. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!