Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Értelmes lányok Budapest és...

Értelmes lányok Budapest és Pest megye környékén, van kedvetek ismerkedni? (többi lent)

Figyelt kérdés

26 éves, nem tökéletes de őszinte férfi vagyok. Kedves, értelmes, önálló gondolatokra is képes lányt keresnék.

Művészeti vagy irodalmi érdeklődés előny. :-)


2014. okt. 24. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ha a valós korodat fel mered vállalni, majd utána fogsz ismerkedni normális nőkkel. Addig meg csak azt kapod, amit adsz-hazugságot.
2014. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valós koromat írtam. Komolyan csak azért feltételezel rosszat másokról, mert valahol az életed során volt egyszer egy rossz tapasztalatod? Onnan minden ember átver másokat?


Szerintem nem gondoltad ezt át. :-)

2014. okt. 24. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
2 közel +3 évet letagadni a valós korodból, azért kedves ehhez már pofa kell, nem véletlenül léptem a kérdéskédre:D
2014. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jav +30 évet letagadni
2014. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok, te most csak trollkodsz-e unalomból, vagy teljesen komolyan gondolod?


Sajnálom, ha ennyire durva vagy sok csalódáson mentél keresztül, de a múltadban történt sérelmeid miatt mindenkit egy kalap alá véve általánosítasz, nem lehetsz ennyire frusztrált. Persze lehet bóknak kéne vennem, érettebbnek gondolsz leírás alapján. De nem hogy évekkel, most már 30 évvel vádolsz, kezd groteszk komédiába hajlani. :D

2014. okt. 24. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!