Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap 24 óra környékén...

Tegnap 24 óra környékén állitólag alvajártam. Többi lent. Értelmes válaszokat várok?

Figyelt kérdés
Csak annyira emlékszek h nagy vihar volt és lesetaltam a lépcsőn és valamit beszéltem anyummal. Ez úgy kb 10 percig beszéltem össze vissza aztán vissza mentem aludni. Mitől van ez h járkálok? Leeshetek a lépcsőn? :D

2014. szept. 12. 20:17
 1/4 anonim válasza:

Szia! Hány éves vagy?:D Csak mert én úgy tudom fiatalabb korban gyakran előfordul az embereknél.

Utolsó kérdésedre..nos nekem sikerültXD Egyszer egy reggelen - talán két éve, akkor még többször fordult elő nálam az alvajárás, mostanában hálisten nem jellemző. már csak beszélek álmomban XD - arra keltem hogy tökre fáj a hátam, de nem figyeltem rá mert mondom biztos csak elfeküdtem.. Aztán anyukám kérdezi tőlem hogy nem hallottam-e valami nagy zajt tegnap este.. hát mondom nem. Később még mindig fáj a hátam szólok neki hogy figyi nézd már meg mi van a hátammal, látsz e valamit, felhúzom a pólóm erre olyan fejet vágott hogy megállt bennem az ütőXD Azt mondja van két nagy seb a hátamon - 3 csigolya közt - és egyszerre csak megvilágosodik hogy úristen biztos én estem le tegnap a lépcsőn, csak mire kijöttek a szobából megnézni én már visszamásztam az ágybaXD...... (egyébként később nekem is kezdett derengeni) szóval.. bocsi a hosszú válaszért de én ezen a mai napig röhögök - persze lehetett volna gázabb is, akkor nyilván nem tenném -. Szerintem a biztonság kedvéért csukd be éjszakára az ajtód. Meg ha több ajtó elválaszt a lépcsőtől akkor azokat is:D

2014. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
és még azthittem én írtam baromságot:D (első vagyok)
2014. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Remélem én nem fogok repülni :D:D
2014. szept. 12. 23:03
 4/4 anonim válasza:
Fiatalabb korban tényleg gyakoribb. Én 8-10 évesen rendszeresen járkáltam álmomban, később max beszéltem vagy ha ilyenkor hozzám szóltak állítólag elkezdtem kötözködni.De egy időben este anya már zárta az ajtókat és elvitte a kulcsot mert volt hogy a kertbe is simán kimentem... :D Egy emlékezetes eset volt, mikor anya hallotta, hogy valami zaj van a konyhában. Bejött és látta, hogy a legnagyobb késsel sétálok a pult és a hűtő között félig nyitott szemmel. Mikor megkérdezte mit csinálok itt, annyit mondtam, hogy szendvicset, meg hogy éhes vagyok. Szépen visszavitt a szobámba, nem keltett fel. Reggel nem emlékeztem semmire, csak arra, hogy azt álmodtam, hogy hosszú útra mentem és éhes vagyok.:D Tapasztalataim szerint az álmok meg a napi történések nagyban befolyásolják, hogy álmában mit csinál az ember,meg alvajárót nincs értelme felébreszteni( ha engem felkeltettek, ideges, zavart lettem, de szintén nem emlékeztem semmire másnap).
2015. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!