Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, akinek felír a háziorvos antibiotikumot, de ő nem szedi be és kidobja a receptet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 23:27
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ha valaki nem egészségügyben dolgozik és nincs rálátása a dolgokra, azt etet meg vele a doki, amiért pénzt kap a gyártótól. Szegény idős emberek meg mindent bevesznek, mert ők még felnéznek az orvosokra.
2016. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a gyógyszergyártók ösztönözik saját szereik felírására /jutalék, egzotikus utazás,.../ hanem

az OEP is honorálja az olcsób és nem nagyon hatékony gyógy-

szerek felírására..

2016. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem rég felírt a doki nekem is antibiotikumot, de csak párat szedtem be, mert hányingerem és hasmenésem volt tőle. Nem szedtem végig. nem dobtam ki, hátha még lesz ilyen helyzet, amire kell majd. Pálinkával, sok folyadékkal és sok Algopyrinnel jöttem helyre.
2016. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13# Hmm. Sokkal többet ártottál azzal a szervezetednek, hogy egy pár tabletta után már szedted az antibiotikumot, mintha egyáltalán nem szedted volna vagy végig szeded.

Olvass ennek utána a neten.

2016. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

@7

Miquel ismét bebizonyította, hogy miért ő az egész gyk egyik, ha nem a legostobább nevét felvállaló kommentelője.

Nem, drága Miquel, az orvosi egyetemen tudományosan bizonyított TÉNYEKET tanulnak. Tudom, hogy ezek, mint minden tény, ellentmondanak a te beteges konteóidnak, de hát ez van. Sajnos kellőképpen agymosott vagy ahhoz, hogy elhidd őket.

2021. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!