Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fel vagyok fázva, ma kezdődött...

Fel vagyok fázva, ma kezdődött! Gyakran kell mennem pisilni, és égető-szúró érzést érzek! A nődokim 1 hét múlva elérhető csak, addig szabin van! Hova forduljak? Háziorvos adhat antibiotikumot? Melyiket szokták felírni ilyenkor? Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom. :-( pedig ez gyógyszer nélkül nem hiszem, hogy meg tud gyógyulni...

4 hetes és pár napos lehetek.


2008. szept. 10. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én csak természetes gyógymódot alkalmaznék a helyedben.Meleg sós vizben való ülőfürdő,illetve cickafarkfű tea,azt teheted a fürdővízbe is.

De bármelyik drogériába bemész,biztos tudnak adni gyógynövényt,ami nem gyógyszer és még a babának se árt.csak szóljál az eladónak,hogy babás vagy.

33 hetes kismama

2008. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a hajóban voltam én is. A háziorvosom Nitrofurantorint írt fel, amitől mindent kihánytam. A nődokim viszont azt javasolta, hogy igyak minél több folyadékot, lehetőleg melegben legyek. Én egy vastag téli sálat kötöttem a derekamra, zoknit húztam itthon a lábamra, és 2 nap alatt rendbe jöttem. Azt azért megjegyzem, hogy 30 fokos melegben fáztam fel.
2008. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a meleg vizes fürdőt nem ajánlom, pedig a cickafark nagyon jó felfázásra, de úgy tudom a terhesség korai szakaszában a meleg vizes fürdő vetélést okozhat!

viszont a 2.válaszoló tanácsát kipróbálnám!

2008. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!

Remélem, minden rendben lesz...!

2008. szept. 10. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon felfázós vagyok, hiába próbálok tenni ellene..

Nekem az vált be, ha megiszok 1-2 óra alatt legalább 1 liter kamilla teát, és közben melegben lenni (takaró, zokni, derékmelegítő). Mindezt este , ha lehet, és reggelre talán már semmi bajod sem lesz.

Jobbulást és boldog babavárást!

Egy 22 hetes pocis

2008. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azonnal menj urológushoz, ez rá tartozik, nem nőgyógyászra!!!
2008. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!