Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Járt már valaki hasonló...

Járt már valaki hasonló képen? Ilyenkor érdemes panaszt tenni, ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés
Kórházban zuhanyzás közbe kiesett a branül, és elkezdett ömleni a vérem. Nővérhívó nem volt, így elkezdtem ordítani ahogy a torkomon kifért, nem reagált rá senki Közbe a vér ömlött, és a zuhany tálca tiszta vér volt. Megnyugodtam, és elkezdtem gondolkodni, eszembe jutott az elsősegély tanfolyam, amit a jogsi miatt, kellett régebben megcsinálni, másik kezemmel elszorítottam a vérzést és hideg vizet engedtem rá, mert az lassítja a vérkeringést. Párpercig így tartottam aztán elállt a vérzés, mentem előre, és azt láttam hogy az egyik nővér elég hangosan nézi a tv-t elől, meg 3 a pultban vihorászik. Oda mentem, szólni hogy kijött a branűl, vittem a kezembe, aztán elkezdtek vihogni és mondta az egyik a másiknak "nézd már mit tart a kezében!", aztán a harmadik meg röhögve mondta "jól van.".
2016. ápr. 3. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha panaszt teszel, listára kerülsz, gondolom. Legalábbis a Maclean cikkei alapján. De a saját tapasztalataim sem mások. A nehéz eset emberekkel vigyáznak, de csak, hogy ki ne derüljön a hiba.

Óvatos becslések szerint a kórházi halálesetek fele félreadagolásból, várható mellékhatástól van! Ha van jogász családtag, és perel, kárpótolják, különben a kutya sem törődik vele.


Az alapszabály, hogy kórházban nem szabad egyedül hagyni senkit, se rokont, se barátot, ha számít, hogy mi történik vele. Bárki megmondhatja.


Minden másnap félreadták a gyógyszerem, már nem tudtam, mit mondjak, óvatosan, hogy ne töltsék ki rajtam, hogy ebből többet kaptam, azt meg nem, bocs, de nézzük meg, stb.

Mások marokra bevették a tucatnyi mindent, soha nem nézték meg. Én is csak azért néztem meg, mert pont műtét után állandóan bizonygatták, hogy már megkaptam a fájdalomcsillapítót, amíg el nem kezdtem fölírni, bizonyítani, hogy egyáltalán nem. Utána megkaptam rendesen, de addig kiderült, hogy a többi gyógyszert is véletlenszerűen adták.


Ez van. Kiszolgáltatott helyzet, ez a normális, úgy néz ki. És nem Mo-on voltam kórházban. Szóval ez mindenütt így van.


A panasztevés sem segít, szerintem nincs értelme, és visszaüt.

2016. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!