Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha átjelentkezek egy másik...

Ha átjelentkezek egy másik címre, ingyenes lesz az ellátás?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs fogorvosi ellátás a körzetemben, másik orvos pedig igen húzós lenne. Nagymamám körzetében pedig van ellátás.

Ha ideiglenes tartózkodási helyként bejelentem, hogy nála lakok és csináltatok új lakcímkártyát, akkor el fog látni az orvos?


2016. ápr. 14. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. De az SZTK-s fogorvosnál csak a húzás ingyenes. Tömésért, korona csináltatásért, stb. fizetni kell!
2016. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Viszont én úgy tudom, hogy minden fogmegtartó kezelés (amalgám és esztétikus fogtömés; gyökérkezelés; gyökértömés évente egyszer felszínenként) ingyenes. Igazából 2 lyukas fogam van, de nem akarok azért sem 20ezret fizetni. :(

2016. ápr. 14. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, akkor ingyenes. Nekem is ideiglenes az egyik címem (ahol lakom, albi) és oda járok, ahová az alapján kell, nincs gond.

Csak a fogpótlásokért kell anyagdíjat és technikusi díjat fizeni! Tehát: korona, híd, csap, implantátum, héj, teljes műfgosor.

Én sokat jártam tavaly amint meglett ez a cím, mert a réginél nekem se volt, de egy fillért nem fizettem! Volt egy húzás, egy gyökérkezelés és fogkőleszedés. Teljesen rendbetett a doki. A fehér esztétikus tömésre kérdezz rá, mert van ahová nem jut elég támogatás és azt kell kifizetni, nekem az is ingyen volt.

2016. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ez fura. Ha valahol nincs hivatalosan ellátás, akkor másik körzetnek kell ellátnia az adott helyen lakó embereket. Olyan nem lehet, hogy bocs, a körzetben nincs ilyen olyan ellátás, és akkor aki ott lakik azokat nem látja el senki, csak ha mindenki átjelenti a lakcímét máshová!


Hívd fel a házidokit, vagy az önkormányzatot, vagy valakit aki ért ehhez, mert szerintem átjelentkezés nélkül is el kell látniuk valahol!


Valaki biztosan meg tudja mondani, ez esetben hová kell menned a TB-s ellátásért.

2016. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!