Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Feltalálták a spanyol viaszt...

Feltalálták a spanyol viaszt a magyar eü-ben? Mióta takarítanak és fertőtlenítenek, csökkent a fertőzések száma?

Figyelt kérdés

az agyam megáll komolyan. és a kedves főorvos full komolyan nyilatkozza h jéééé mióta takarítanak a kórtermekben stb, azóta van ahol 50-70 %-kal is csökkent a fertőzések száma.


Emberek itt tartunk a magyar eü-ben?

Nem hiszem el, sírok ... :-((


2016. ápr. 16. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt linkeld már be, érdekelne az eredeti nyilatkozat, nem csak a te agymenésed.

Egyébként eddig is takarítottak és fertőtlenítettek a kórtermekben, ha volt rá munkaerő. Ha nincs, akkor így járt a kis beteg.

2016. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nemtom belinkelni mert TV-ben lattam.

es ebbol mi az agymenes?

elmondtak h jee milyen csoda, miota koltenek fertoptlenito takaritasra azota csokkentek a fertozesek.


emberek ez valami agyrem teljesen ami nalunk van.

2016. ápr. 16. 21:12
 3/9 A kérdező kommentje:

na csak ez nem olyan egyszeru h igy jart a kis beteg nagyon eles meglatas. amikor azt is bevallottak h orult modon elszaporodott a mutetek utani fertozesekben meghaltak szama csak mert ugye nincs antibiotikumra se penz.


egyre jobb a helyzet a korhazakban komolyan, de sztem jobban jar a beteg ha megmuti magat otthon. en magam is hallottam ezt ott dolgozotol h mikor kellett antibiot profilaxis akkor egyszeruen megfeleztek az adagokat h jusson ket betegnek is ami elvileg egy betege lett volna aztan remenykedtek h az is eleg lesz mert egyszeruen nem volt.


hat hiaba ...draga na... te qurva elet ez nem igaz na. amugy voltal te mar magyar korhazban? en egyszer betettem a labam egy osztalyra aztan kifordultam rogton mert olyan csatornaszag volt mintha vmi szennyviztisztitoban jartam volna.

2016. ápr. 16. 21:15
 4/9 A kérdező kommentje:
na pont most is a hiradoban !!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. ápr. 16. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, gáz van az egészségügyben, minő meglepetés...Csakhogy végre hozzád is eljutott az üzenet, ideje volt felébredni, gratulálok. Menj és tüntess, hogy tegyék bele a rendszerbe a hiányzó pénzt, ne az orvosokat, nővéreket fikázd - vagy keress annyit, hogy magánrendelésen, magánklinikán kezeltethesd magad.
2016. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, többféle minőségben is voltam/vagyok magyar kórházban.:-)
2016. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de nem is az h gáz van hiszen ezt mindenki tudja, hanem maga ez felismerés, úgy adták elő, mintha most feltalálták volna az örök lét titkát, és szal így megakadtam mikor mondta h csak arról van szó h végre fertőtlenítővel takarítanak.


egyébként nálunk nem tudsz mit tenni. ebben az országban olyan mértékű a korrupció és az arra épülő berendezkedés, h esély nincs a rendszer megváltoztatására, lehet itt bármilyen tüntetés, és nem nem ez nem a nővérek hibája, nem őket hibáztatom. mondjuk a hozzáállás az magyar-specifikus és nem pénzkérdés, de azért én a magyar eü-t kerülöm még akár vészhelyzetben is. úgy vagyok vele h most menjek be meghalni? akkor inkább kellemesen, itthon.

2016. ápr. 16. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem láttam az adást, ha nem muszáj, nem idegesítem fel magam, de abban biztos vagyok, hogy a nyilatkozó kollégá(k)nak ez nem volt újdonság.:-) Bő 30 évvel ezelőtt, első kórházi munkám során (segédnővérként) fertőtlenítővel töröltük végig minden reggel az ágyvégeket, éjjeliszekrényeket, székeket stb. a kórtermekben (is.) Azért mi, mert már akkor is kevés volt a takarítónő, ezt nem vállalták be, nővérből meg még (majdnem) elég volt. Most viszont már nővér és orvos sincs.
2016. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen, ez nagy igazság, de ami még rosszabb h sztem esély sincs a helyzet javulására :(
2016. ápr. 16. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!