Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a magyar férfi...

Szerintetek a magyar férfi kézilabda bajnokság erősebb, mint a spanyol?

Figyelt kérdés

Mert nem hiszem, hogy Espanolba erősebb csapatok vannak, mint Magyarországon. A Barcelona 10-15 gólokkal ver ott mindenkit.

Mert ha megnézzük:

Veszprém-Barca - ugyanolyan erős

Szeged- Granollers - a Szeged jóval erősebb

Tatabánya- La Rioja - szerintem kb. egy szinten vannak

Csurgó-Ademar - ugyanolyan erős

Balatonfüred-Cangas - szerintem a Füred erősebb

és igy tovább, talán a spanyol bajnokság vége erősebb mint a magyar bajnokságé, de több különbséget nem találok

Szerintetek? Mit gondoltok?



#kézilabda #Nb1 kjézilabda erősebb #mint a spanyol
2016. márc. 30. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem összességében erősebb a magyar. Kiscsapatok terén is.
2016. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Suvorov ***** válasza:
41%

sokkal erösebb a spanyol


veszprém-Barca - ugyanolyan erős ez nem igaz Barca erösebb elég simán verték is azt a gusztustalan csapatot elözö szezonba

Tatabánya- La Rioja - szerintem kb. egy szinten vannak nagyon nincsenek egy szinten pár éve összekerültek a EHF Cupba nagyon simán jutott tovább a La Rioja odavágon 13al nyertek ök azota is folyamatosan ott vannak csoportkörökbe idén meg elözö szezonba Champions League csoportbol is továbbjutottak Tatabánya meg EHF Cup csoportba sem képes bejutni

2016. márc. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
La Rioja és Ademar mérföldekkel erősebb a Tatabányánál és a Csurgónál, A Barca is jobb a Veszprémnél, a spanyol liga egyértelműen jobb.
2016. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!