Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orvosok nem tudják mi a...

Orvosok nem tudják mi a bajom, ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam bőrgyógyásznál, mivel a fitymaféken pár dudor megjelent, picit megdagadt, szövetlerakódás miatt.

Bőrgyógyász megnézte, nem tudja mi az. Meg nem tűnik gyulladásnak mert nem piros, elküldött urologushoz h majd ők megmondják. De még felírt vmi gyógyszert de elképzelni nem tudom mi van odaírva, megveszem holnap gyógyszertárba.


De az urologus sem tudja mi az. Azt mondja nem is érti. Azért mondta h használjam a betadine kenőcsöt ha esetleg fertőzés akkor az megoldja. És tök tanácstalannak látszott ha az nem segít, akkor mintha nem lehetne mit tenni ellene..


Ezt eleve nem értem.. A közegészségi ellátás ennyire szánalmas?? Vagy mi az hogy nem is érti.. Meg ilyenkor nem baktériumokat kéne kitenyészteniük, ha nem használ majd a kenőcs?


Szerintem maszekhoz kéne elmennem, ha nem segít a kenőcs..


2012. nov. 1. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

"A közegészségi ellátás ennyire szánalmas?? "


Most azért szánalmas, mert elismeri, hogy vmit nem tud?

Az orvoslás nem olyan, ahogy az emberek elképzelik...

Hogy van x féle betegség, mindegyiknek van x tünete, és csak össze kell párosítani a tünetet a betegséggel.

Ez nagyon nem így megy...

Menj el másik orvoshoz. De azért nehogy azt hidd már, hogy az orvos mindent tud...

2012. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor is mondja el h mik a lehetőségek.. Csak annyit tudott mondani h kimetszés.. hát kössz :D
2012. nov. 1. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el magánrendelésre, sajnos azt tudni kell, hogy sok balfék orvos van... Lehet, hogy te is ezt fogtad ki.
2012. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudnak az orvosok.Ők sem istenek .

Azt se gondold,ha az van kiírva ,magánrendelés,ott több

lehet a tudás.Hisz azok az orvosok rendelnek napközben

a kórházakban ,SZTK ban . Csak itt pénzért tippelnek a gondodra. Ha mágán klinikát választanál,előtte válasz bankot is ,ahol pénzt veszel fel.Már a kilincs megfogása is pénzbe kerül .

2012. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!