Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert kezelnek 8honapja, ha...

Miert kezelnek 8honapja, ha nem tudják mi a bajom? Feljelenthetem az orvost?

Figyelt kérdés

február óta 4keresztes gennyem van,a vizeletemben. szedtem ra millio gogyszert,de nem mulik el. a legalacsonyabb 2 kereszt volt.

arra gondoltamm,hogy mennyire logikus,hogy nem küld tovább az orvos?? nem tudjak hol van gyulladasom.meg kene találni a gyulladas helyet, utána kezelni,nem?

vélemény?


2012. nov. 20. 20:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elnezest,rossz kategória
2012. nov. 20. 20:46
 2/11 anonim ***** válasza:
És milyen okkal jelentenéd fel az orvost?? Tudod hány féle betegség van amit az orvosok sem tudnak??
2012. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a kezelés hatására a négykeresztesböl kétkeresztes lett, akkor csak használt valamennyire.


Meg nem tudom, hová kellene továbbküldenie az orvosnak - csodagyógyitók nem léteznek. Ha ilyen lehanyagolt fertözéssel mentél orvoshoz, akkor az igen sok idöbe telik, mire rendbejön.


Feljelentheted, de elöször kiröhögnek miatta, másrészt elveszted a pert, ami igen sokba kerül, utána meg az orvos jelent fel rágalmazásért és hitelrontásért, amit garantáltan megnyer, te meg fizetheted a kártérités mellett a perköltségeket is.

2012. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el másik orvoshoz? Szabad orvosválasztás van, oda mész, ahova szeretnél.

Én legalábbis biztos nem várnék rá, hogy valami isteni csoda segítsen.

2012. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

elment a hajam 40%a kb

milyen orvoshoz menjek? nőgyógyász?

16l

2012. nov. 20. 21:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a belgyógyászatot javasolnám, ő meg tudná, hova küldjön tovább...


Lehetséges, hogy nőgyógyászati gyulladásod van, és onnan mosódik le a genny... nekem volt ilyen régebben, úgy derült ki, hogy a belgy.-ról elküldtek urológiára, és ők vettek le vizeletet, az pedig tiszta volt.


Ezután küldtek tovább nőgyógyászatra.

2012. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vagy másik háziorvoshoz menj, aki majd továbbküld
2012. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Néz, én is úgy gondolom, hogy vannak esetek amikor az orvosok nem igazán tudják mi a baj. Ilyenkor igyekszenek valami gyógyszert adni, ami hátha megoldja a gondot. El kéne menned több orvoshoz is. Ha kell nőgyógyászhoz, vagy oda ahová ő tanácsolja.

De segíthetsz te is magadon bizonyos gyógynövényekkel.

Én is sokat szenvedtem bizonyos dolgokkal. PL: Menstruáció előtt pár nappal betonkeményre duzzadtak a melleim, és érintésre is fájdalmas volt. Sokszor már sírtam annyira fájt. Hiába mentem vele orvoshoz, nem tudtak segíteni. Volt orvos aki azt mondta, hogy a menstruáció ezzel jár. 16 évesen elhittem volna, de 34 évesen nem. Főleg hogy előtte sosem volt. Amikor a hajam is csomókban hullott, a másik doki szerint az ok, hogy valahol gyulladás van a szervezetemben, de nem tudják hol. Így elküldtek fogászatra is. Mivel nem a fogaim miatt volt, nem tudták a gyulladás helyét megtalálni, és az okát sem.

Egy kedves régi barátom tanácsolt valamit. Szerinte veszíteni nem veszítek semmit ha kipróbálom. Ártani sem árt, de ha használ mint oly sok embernek akkor lehet az én gondomat is megoldja. Kipróbáltam.

Ez pedig a Kombucha tea. Fura íze van (mintha erjedt bort inna az ember vagy mustot) Napi egy pohárral. Lassan 2 éve iszom. A hajam már régen nem hullik,és végre a melleim sem keményednek be fájdalmasan. Jól érzem magam..

Olvass utána, és ha úgy gondolod próbáld ki te is. Rontani nem fog a helyzeten de lehet hogy nálad is csodákra lesz képest..

2012. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy ha 8 hónapja jársz orvoshoz és nem javult a dolog, mi a fenéért (már bocsánat) nem kerestél fel eddig más szakorvost vagy háziorvost? Szüleid nem javasolták? Házi orvosi beutaló nélkül is elmehettél volna nőgyógyászhoz, fül-orr gégészetre és belgyógyászatra. Mondjuk ez nem a te hibád, a szüleidnek kellett volna mondaniuk.
2012. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

milyen nőgyógyászhoz mehetek? megyeszékhelyen élek.gyerek?

muszaj lenne elmenni , mert elhullik a maradek hajam is. plusz olyan vizelesi ingerem van

2012. nov. 21. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!