Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen formában kell aloelverá...

Milyen formában kell aloelverát inni petefészek cisztára?

Figyelt kérdés
2015 december óta van petefészek cisztám Nidolt irt fel a dokim de semmi javulás Most mydetont kell szednem ha nem hat juniusban műtét amit nem szeretnék 😞 Olvastam itt aloelverárol volt aki itta és eltünt neki Ha valaki tudja hogy milyen formában kell ezt inni? Kérem irja meg 🙏🏻?

#petefészek cisztára #homeopátiás gyógyszerek stb
2016. máj. 11. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök fölösleges inni, alapvetően fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatása van, az meg neked nem elég. Mi okozza a cisztákat? Gyakori a hormonális ok, akkor endokrinológushoz érdemes fordulni, de sajna nem úszod meg egy gyógyszerrel, hanem általában teljes életmódváltásra van szükség.
2016. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem hogy én nem tudom de még a doki sem! Azt mondta hogy ő még nem találkozott ilyen cisztával ami fel sem szívódik meg gyógyszerre sem reagál folyadék nincs benne így azt mondta h nem rossz indulatú Probáltam már cickafarkfű+palástfű tea keveréket palástfű+orbáncfű+citromfű+körömvirágfű tea keveréket!! 5centis volt Februárban már lement a felére majd áprilisban vissza nőt és azóta stagnál Most a neten találtam egy keveréket ami 500g mézből és 300g kövirózsából áll 7 napig hűtőben kell tartani dunszban és utána étkezés előtt kell egy kávés kanállal bevenni aszem Egy módja van elszeretném kerülni a műtétet :(
2016. máj. 12. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
lelkiokokra gondoltál már?Nőiesség témája?
2016. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!A ciszták keletkezése a peteérés folyamatának része, a megmaradása már a normális működéstől eltér.Míg nem okoz problémát, nem fáj, nem nyom, addig nem kell piszkálni, magától megoldódhat a probléma.Ebben valóban az aloe vera mellett még pár gyógynövény, méhpempő segíthet.Egy nőgyógyász előadásában erre a folyamatra és a javasolt megoldásra is kitér, meg egy doktornő is leírta a saját esetét, hogy mik segítettek neki.Esetleg emailben el tudom küldeni ha érdekel és meg szeretnéd nézni.Jobbulást
2016. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen gondoltam a lelki okokra sokat olvastam sajnos amikor kiderült a ciszta volt egy kis lelki problémám de azóta meg oldódott Stresz az sajnos kijár 3 gyerek mellett!! Köszönöm előre is és meg nézném amit a dr nő írt
2016. máj. 16. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha adsz egy email cmet, akkor el tudom küldeni. Itt nem menne át.Gratulálok a 3 gyermekedhez!Sajnos a túlzott stesznek elég sok negatív következménye lehet.
2016. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elküldtem privibe! Köszönöm szépen 😊
2016. máj. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!