Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a teendő, ha megakadt...

Mi a teendő, ha megakadt valami a torkomban?

Figyelt kérdés
Tegnap este bevettem egy vitamint és miközben nyeltem le úgy éreztem, hogy félrement és azóta úgy érzem mintha még ott lenne. A kérdés az lenne, ha félrement, akkor ilyenkor elegendő lenne megvárni míg lemegy a torkomon, vagy ezt csak azért érzem, mert a gyógyszer megnyomott valamit a torkomban? Azóta semmi különös fájdalmat nem érzek ezzel kapcsolatban, csak akkor volt egy kicsit kellemetlen, amikor félrement.

2016. máj. 29. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A közvetlen veszély elmúlt, ha csak nem vagy annyira netfúggő, hogy fuldoklás helyett inkább kiírsz egy kérdést :D


csak megnyomta, felsértette. Pár nap, és elmúlik. :)

2016. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért nem mentem el még vele orvoshoz, mert emiatt nem fuldokoltam és nem is éreztem nagyobb bajnak, ha azonban pár nap múlva sem javul akkor mindenképpen elmegyek. Azért egy kicsit megnyugtattál :D
2016. máj. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!