Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Külső aranyér: Mikor kell...

Külső aranyér: Mikor kell orvoshoz fordulni? A jelenlegi állapotom még egy könnyű eset, vagy ezzel már orvoshoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, gyakran van aranyerem. Valószínűleg azért, mert sokat ülök a padban, meg itthon is, az asztalnál, és viszonylag keveset mozgok. Emellett, hogy is mondjam, a nagydolog elvégzése is nehéz, erre már szedek zabkorpát is. Szóval, ilyen körülmények között nekem elég gyakran kijön, de általában egyáltalán nem fáj, csak kinn van. Most történt, hogy egy nagyobb erőlködés után kijött, és folyamatosan fáj, kemény, duzzadt. Van itthon rá kenőcsünk, is ugyebár igyekszem most rostokban gazdag ételeket is enni a zabkorpa mellett. Mindezekkel ez orvosolható, vagy orvoshoz kéne mennem?

2016. jún. 3. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor kell orvoshoz fordulni ha kifakad ès vèrezni kezd.Èrdemes mèg vèrcsíkoknál elmenni az orvoshoz mert utána nagy mennyiségű vèr fog még indulni kezelés nèlkül.

Jó hogy kenegeted.A higiènère us nagyon lényeges.Ha haza èrsz többször mosd le.probáld ki a Reparon kúpot.Könnyebb kinyomni a szèkletett ès gyulladást csökkentő.Fájdalmat is csillapît.

Ès ugye tudod az aranyér egyfajta visszèr!

Vásároljon a patikában Detralex -et.Ez èrerősítő.Ha r keresel a neten heveny aranyeres állapotnál ajánlják kúra szerűen.Ugy tudom elèg egy szem egy nap.Hidd el segít! Ha bármit tudok segíteni mèg írj privtot!😃

2016. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha kemény és duzzadt, akkor jobb ha orvoshoz mész, mert receptre jobb aranyér kenőcsök vannak, hamarabb elmúlik ha olyannal kezeled.
2016. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Receptre kapott kenőcsünk van, és jelenleg sajnos másféle orvosi vizsgálatokkal vagyok betáblázva, és ez nem nagyon fér bele a közeljövőben, kivéve, ha nagyon fontos. Ezért tettem fel a kérdést, hogy ez most olyan dolog-e, amivel nagyon hamar orvoshoz kéne mennem, vagy csak kicsit begyulladt, de kenegetéssel, kúppal és rostokban gazdag ételekkel el lehet mulasztani. :)
2016. jún. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!