Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A fogorvosi egyetem 5 év de...

A fogorvosi egyetem 5 év de utána muszáj szakvizsgát tenni vagy utána egyből lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 11:48
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat az orvosi egyetemen
2016. jún. 21. 11:49
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

most melyikre gondolsz? az általános orvosi 6 év. ha azt elvégzed, akkor leszel rezidens/szakorvos jelölt és a választott szakirányban elhelyezkedsz(dolgozni kezdesz). Közben vannak gyakorlatok és attól függően mennyi a szakosodás ideje, de általában 5-6 év még pluszban, utána leteszed a szakvizsgát és szakorvos leszel.


a fogorvosit nem tudom, de ott is vannak különböző szakosodások, gondolom hasonló a felépítése az ottani rendszernek.

2016. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%os, ha nem tudod a fogorvosit akkor minek okoskodsz? a kérdező világosan leírta hogy a fogorvosira kíváncsi, mellesleg engem is érdekel a dolog de ezen az oldalon sokszor felesleges feltenni a kérdést.
2016. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott van a belinkelt oldalon világosan és egyértelműen. Nem is szakvizsgázhatsz, ha nem dolgoztál.
2016. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!