Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szemészt keresek, jó szakember...

Szemészt keresek, jó szakembert. Ezzel kapcsolatban kérek segítséget?

Figyelt kérdés

Szemészorvost keresek, jó szakembert. Siófokon élünk, de elmegyünk akár Bp-re, Székesfehérvárra, vagy az ország másik pontjára is.


Párom volt ma szemvizsgálaton, nézték neki a látásteret és a szemnyomást is, mindkettő eredmény rossz volt, a doktornő szerint zöld hályog van mindkét szemén. Egyelőre adott szemcseppet neki, ez a szemnyomást tartja rendben, és egy hónap múlva kell visszamennie kontrollra.


Szeretnénk mást is megkeresni ezzel kapcsolatban. Siófokon nincs tapasztalatunk szemészeket illetően, így nem tudjuk, itt kit kereshetnénk, de az országban elutazunk bárhová, ha van jó szakember.



2016. jún. 27. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy ideje nem vagyok már Magyarországon, így az aktuális helyzetet nem ismerem, de ez a doktornő volt a gyakorlatvezetőm az egyetemen:

[link]

Rendkívül szimpatikus volt a hozzáállása, és - amennyire én meg tudom ítélni - nagyon jó szakember benyomását keltette. Ha Magyarországon szemészre lenne szükségem, én egész biztosan őt keresném meg.

2016. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Dr Sziklai Pál- Szeged.
2016. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] Én dr Seresnél, az igazgatónál jártam, szimpatikus és meggyőző szaktudásúnak látszó ember, a glaukóma az egyik szakterülete, én a glaukómát kizárni voltam náluk néhányszor, mert úgy volt, hogy glaukómás vagyok, de később felmerült, hogy mégse és ezt kellett úgy eldönteni, hogy abban bízzak is. A rendelő a legkorszerűbb műszerekkel felszerelt, vadiúj OCT-jük van meg ilyenek, a debreceni egyetem szemklinikáján, ami legjobb tudomásom szerint aránylag elismert, nem voltak ilyen cuccok. Szóval én úgy èreztem, kaptam is valamit azért a néhány tízezerért, amit otthagytam náluk, szerintem megérte.
2016. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Dr SERES ANDRAS?Engem is nagyon erdekel, magas szembelnyomas, es edesanyam glaucomaja miatt, engem is ezzel a betegseggel diagnosztizaltak, szeretnem hinni, hogy tevesen, nalad vegul,hogy alakult?
2018. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aki Dr Sziklai Palt javasolta, jart mar nala?Esetleg ygancsak glaucoma problemaval?Bovebben tudnal irni, koszonom
2018. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam úgy merült fel a glaukóma, hogy egy övsömöröm volt, ami a szememet is érintette és nem nagyon akart elmúlni a gyulladás utána, kaptam rá szteroidot is és az az egekbe nyomta a szemnyomásomat, volt, hogy három különböző hatóanyagú szemnyomáscsökkentővel sikerült lenyomni. Aztán amikor a gyulladástól sikerült megszabadulni, felmerült bennem, hogy biztos glaukómás vagyok-e és akkor mentem el hozzájuk párszor, csináltunk több látótérvizsgálatot, oct-ket, szemnyomásméréseket és végül abban maradtunk, hogy nem vagyok glaukómás.
2018. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!