Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvási problémákkal kapcsolatb...

Alvási problémákkal kapcsolatban hol kereshetek fel szakembert?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint az lll liga a szoptatással kapcsolatos kérdésekre, problémákra ad választ, nincs ilyesmi alvással kapcsolatban? 2,5 éves kisfiamnak vannak komoly gondjai az alvással sajnos.

Nem gyerekorvos vagy védőnőre gondolok, ők már elmondták a tanácsaikat.


2012. jan. 12. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Megoldást, segítséget nyújthat az alvásambulnancia:

[link]

2012. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. jan. 12. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg az utolsó megoldás legyen!

Nálunk is rengeteg gond volt, de én el nem vittem volna oda!

Több ismerősünk volt, az égegyadta világon semmit nem csináltak, a gyerek egész éjjel ordított, míg bele nem fáradt és el nem aludt.

Inkább vizsgáltasd ki először, vagy próbálj ki az égvilágon mindent. Keress olyan anyukákat, akiknek rossz alvó gyereke volt, sokat segíthet a tapasztalatcsere, ki hogyan, mit csinál. Menjetek el homeopata orvoshoz is.

2012. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a másodiknak is! Persze, nem viszem oda, ha nem muszáj, nem is az éjszakával van a gond, hanem magával az elalvással. Ha már elalszik onnantól nincs gond, átalussza az éjszakát. Viszont minden elalvás előtt sír, vergődik több órát mire álomba szenderül. És minden este egyre később sikerül elaludnia. Pedig vele vagyok, olvasok neki, kitalálok meséket, énekelek, stb., de általában nem hatásos, pedig már iszonyat dörzsöli magát, annyira álmos...
2012. jan. 12. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ennél is kacifántosabb volt a helyzet a lányom éjjel fél óránként kelt, majdnem másfél éven keresztül. :(

Hát senkinek nem kívánom.


Szegény csöppség. És ha kérdezed, mit mond, miért sír? Mióta csinálja?

Amúgy nálunk az esti elalvás is katasztrófa volt, a lányom képes volt este 11-ig szaladgálni, kiabálni.

2012. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kisfiam is este 11-ig játszik, szaladgál, énekel, dumál, ha nem tessékelem az ágyba!

Azóta van, mióta a hugicája megszületett. 3 hónapja.

Ma mondta először a délutáni alvás előtt, mikor kérdeztem, hogy miért sír, hogy: Nem tudok aludni:-(

A féltékenység zavar be, tudom, de hogyan tudom ezt orvosolni azon kívül, hogy többet szeretgetem, állandóan figyelek rá, mikor mi a reakciója és próbálom óvni Őt, pl. előtte nem szeretgetem fél órán keresztül a hugocskát.

Már nem tudom mit tudnék még segíteni neki az elalváshoz... Úgy sajnálom Őt!

2012. jan. 12. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!