Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Táppénre fel tud venni másik...

Táppénre fel tud venni másik orvos? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. A lényeg hogy kismama vagyok, pénteken leszámoltam a melóhelyen, innentől táppénzen leszek. Viszont pénteken a Semmelweis nap miatt nem volt háziorvos csak az ügyelet. Bementem hogy legyen valami papírom arról hogy én már pénteken szerettem volna megjelenni a dokinál, de ott azt mondták, hogy nem szükséges. Elég ha hétfőn délelőtt elintézem. Itt kezdődik a probléma. Sok dolgom volt még ma délelőtt és a doki teljesen kiment a fejemből. :S Délig rendelt. Ha holnap bemegyek hogy már pénteken nem dolgoztam lenyel keresztben. Ilyenkor mit lehet tenni? Bemenjek megint az ügyeletre később hogy most már tényleg adjanak valami papírt? Vagy bemehetek ahhoz a dokihoz aki az enyém után rendel délután? Holnap pedig elmennék a sajátomhoz. Valamit muszáj lesz mert ha így semmi nélkül bemegyek kedden, kinyír. :)
2016. júl. 4. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Van papírod nőgyógyásztól, hogy táppénz szükséges? Mert anélkül a háziorvos nem tud terhességi tappenzre venni. Más háziorvoshoz hiába mész. Vagy a sajátodhoz menj vagy ha ő nincs, akkor a helyetteséhez. Az ügyelet pedig szintén nem tud veled mit kezdeni. Oda nem táppénzes papírért jár az ember, vagy azért, hogy lássák, hogy ő nem dolgozik...
2016. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!