Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem érdeklődhetek ezek szerint...

Nem érdeklődhetek ezek szerint a hozzátartozóm iránt bármikor? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Papámat minden értesítés nélkül átszállították egy kórházból egy távolabbi kórházba, életmentő műtétet hajtottak végre rajta. Másnap a 200km-re lévő mamám érdeklődött róla, aki 80 évesen nem tud bemenni hozzá. Én később hívtam őket, mert az ország másik felében pici babával vagyok itthon, nem tudok barmikor utazni. Bátyám 1200km-re lakik, egy rokontol hallotta, mi történt, odatelefonalt este. Na őt leosztotta a doki, hogy miért zaklatjuk őket? De 20 másodpercbe telik elmondani mi a helyzet, és ez csak a műtét utáni nap történt meg.
2016. júl. 6. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában telefonon nem is adnak felvilágosítást, hiszen nem lehet beazonosítani, valóban családtag telefonált-e.

A családtagok vajon miért nem egymással beszélték meg a papa állapotát?

2016. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert én pl. nem is gondoltam, hogy mama telefonál, gondoltam hívom őket és értesítem mamát. Bátyám egyikünkkel sem beszélt, azonnal a kórházat hívta. Persze a mai napon már mondtam nekik, hogy én telefonálok és Mindenkit értesítek, de félve hívom a kórházat.
2016. júl. 6. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
20 másodperc....gondolod, hogy az veszi fel a telefont, aki a papát kezeli, vagy még őt is meg kell keresni, megkérdezni, stb. Ráadásul akár háromszor is...persze. Bármikor. Ebéd közben, műtét közben, munka közben.
2016. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, felvették és kapcsolták az orvost. Nekem nem ezzel van problémám, nyilván nem is telefonáltunk volna ennyiszer alapjáraton. Csak most akkor lehet vagy nem lehet telefonálni, ha nem tudjuk látogatni? Mert először azt mondták nyugodtan erdeklodjunk bármikor.
2016. júl. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!