Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha székletmintát kell vinnem...

Ha székletmintát kell vinnem sztk-ba, hogy onnan elvigyék laborba megvizsgálni, mikorit lehet vinni?

Figyelt kérdés
Jó, ha reggelre kell és előtte való nap este teszem el? Gondolom elszállítják. Kb egy hónap mire van eredmény és minden nap vihetem 9-11 között. Szerintetek jó az egy napos székletminta?

2016. júl. 18. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggelit vigyél
2016. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy azt nem kell minden nep mint a pisilés, fôleg nem reggel. Már többször nekifutamodtam, hogy elviszel végre, de reggel sosem akaródzott.
2016. júl. 18. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen korán kell vinned? Hunyadi vizet igyál meg kora reggel kb 2dl t és utána kb 1 óra múlva jönni fog az ihlet :D

Csak arra figyelj, h kihajt belőled aznap mindent.

2016. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem megy kérj kölcsön valakitől, én is azt csináltam,és vissza sem kellett adni.
2016. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!