Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miskolcon voltam fogorvosnál...

Miskolcon voltam fogorvosnál ahol lezsibbadt a fél arcom de kínzó fájdalmat éreztem át egész idő alatt, ezért szeretném az éber szedációt kipróbálni. Melyik fogászaton lehet ilyet kérni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom de annyit mondhatok hogy szarul adta be az erzestelenitot a doki.

Nekem is volt ilyen, mert addig vadaszta a helyet, mig vegul az inyem melle a pofazacskomba adta az erzestelenitot...persze az egesz kezeles fajt, de nem ismerte el...rogton dokit valtottam.

Egy jobb dokinal mar semmi bajom se volt, nem ereztem semmit.

Eber szedacio elott keresnek egy jobb dokit.

2016. júl. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel hogy végig kéne próbálgatnom őket és tapasztaltam hogy ha 5 doki kezeli a fogaidat az nagy fejetlenség.
2016. júl. 24. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz.De én próbálkoznék azért, mert a bódítás nem veszélytelen (nem véletlenül csinálják ilyen kevesen).

Amúgy én jó előre szólok már, hogy "hisztis" vagyok, és annyi injekciót adjon amennyit kérek.Ha húzza a száját, vagy akadékoskodik, már ott se vagyok.

Megérzed ha normális doki kezébe kerülsz, mert fogyel rád és óvatos.

2016. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sssaszem ***** válasza:
Kedves 3-as miért veszélyes a bódítás? Ott nem alszol mélyen.
2020. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!