Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten fogorvos? Nincs...

Budapesten fogorvos? Nincs tb-m de még lakcím szerint sem ide vagyok bejelentkezve, mert nem lehet.

Figyelt kérdés
Iszonyatosan fáj a fogam,dolgozom,de a tb-t nem fizetik utánam. De most ne ebbe menjünk bele. Magándokira nincs pénzem. Hova menjek mit csináljak? Segítsetek mert megőrülök,semmi nem használ.
2016. aug. 15. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor sakk-matt.


Bár nem hiszem, hogy nincs 10 ezresed egy kezelésre.

2016. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a Szentkirályi utcában most kezdődik a rendelés java.
2016. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát pont nincsen most,nem ismerős hogy a baj mindig halmozva jön? valami biztos van,olyan nincs h pl sztk-ban ellatnak es adnak egy csekket? valami ilyesmit hallottam mar.
2016. aug. 15. 22:48
 4/11 A kérdező kommentje:
a fülem a nyakam a fejem...itt vagyok meghalva..olyan nincs hogy nincs semmi
2016. aug. 15. 22:49
 5/11 anonim válasza:
Szentkirály utcai fogászat. Én 1 hónapja voltam hajnali 3 kor. Nyugodtan menj be!! És ingyenes!
2016. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ellátnak tb nélkül,de a Nav ki fogja számlázni a kezelést,és az elmaradt tb-t is
2016. aug. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak lalkcím szerinti fogászaton látnak el ingyenesen, de OEP-nek jelentenie kell NAV felé, hogy nincs fizetve az eü járulékod, Nav pedig behajtja rajtad visszamenplegesen is, ha jól tudom bírsággal és késedelmi kamattal együtt.
2016. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
felolem behajthatja,kiszámlázhat bármit,csak most az egyszer lássanak el...de így h mindegyikotok mast ir,neten is osszevisszasagokat talalok azt se tudom hova induljak
2016. aug. 16. 11:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Ingyen ellátnak azon a fogászaton, ahová lakcím szerint tartozol, tehát nyugodtan elmehetsz. Utána Országos Egészségpénztárnak kell jelentenie NAV felé, hogy nem vagy biztosított és ők intézkednek majd a tartozás behajtásáról.
2016. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy Szentkirályi utába elmehetsz, egyszer én is oda mentem munkahelyemről, ingyenes volt.
2016. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!