Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 15. -én megszűnt az álláskeres...

15. -én megszűnt az álláskeresési támogatásom, szóval innentől nekem kellene fizetnem a TB-t. Május 4. -én kellene mennem orvoshoz. Azt mondták, hogy 15. -től számítva nagyjából még 40 napig jár az ellátás. Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Fontos vizsgálat lenne és valszeg gyógyszert is írna fel az orvos, és nem szeretném, ha a TB miatt valami gubanc lenne :(
2010. ápr. 20. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha meg is szűnik a támogatottságod addigra, akkor is el fognak látni, csak kapsz majd egy figyelmeztető papírt. A TB-t meg be kell majd fizetned saját magadnak az APEH-nél a kiesett időre visszamenőleg. Ehhez majd ki kell töltened egy bevallást, és befizetned csekken. Nálam legalábbis így volt.
2010. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!