Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen bevált gyors hashajtási...

Milyen bevált gyors hashajtási módszereitek vannak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 03:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Beöntés.
2016. aug. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyire gyors de hasznos lehet.

Este lefekvés előtt, 1 evőkanál mustármag, vagy koriandermag, vagy lenmag, vagy szezámmag. Szádba venni és vízzel lenyelni. Lehet apránként is. Ezekkel régebben próbálkpztam általában sikerült másnap a dolog.


Eszek napraforgó magot, natúrt. Azt a lábgörcs miatt kezdtem rágcsálni. de ennél is segített. Lábgörcsöt sajna teljesen nem múlasztotta el. :(

A napraforgómagot kívántam, marékkal tudtam volna enni. Nem vészes az ára, így az a nasim ;) biztosan az az ásványi dolgok hiányoztak a szervezetemből...


Szenna tea az nagyon meghajtott, azt max akkor igya az aki e mellett dönt, mikor tuti nem kell elmennie sehova. Az nagyon meghajtott.

Zöldtea éhgyomorra. De azt is jó pár órával előtte igya, mielőtt elmenne hazulról. Ez se hajt meg hogy hasmenés, de ha muszáj szaladni, ne legyen baj..

2016. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a beöntés! Gyors, alapos és hatásos.
2016. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!