Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vannak bevált módszereitek,...

Vannak bevált módszereitek, hogy hogyan lehet leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Minél többet !!!

Minden érdekel !



2012. ápr. 22. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Párom két éve egyik nap nem vett cigit és azóta sem.-tudom ebben semmi különleges módszer nincs, de nála így volt. Előtte már hetekig mondogatta,hogy le kéne szokni.
2012. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem cigizek..sőőt..!! egyszerűen utálom és undorodok tőle, de egyik barátomnak akarok segíteni, és helyette nem vehetek magamon erőt, és ezért keresek itt amivel hátha tudok neki.
2012. ápr. 22. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki végérvényesen leszokott azok sztorija kivétel nélkül úgy kezdődik hogy megfogta, kidobta és slussz, soha többé nem költött rá pénzt.


Akik belevesznek ezekbe a félmegoldásokba (nikotin tapasz, stb) vagy csökkentéssel próbálnak célt érni azoknak a sikere jellemzően csak ideiglenes.

2012. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Akarat kérdése nyilván de vannak dohányzás elhagyásában segítő módszerek: nikotin tapasz, nikotin rágótabletta, biorezonanciás kezelés, stb.
2012. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem e cigivel sikerült leszoknom.Csak glicerinnel szívom már 2 hónapja.Nekem visszaadja az élményt,de nem vagyok tőle függő,mert csak reggel,vagy este szívom,meg amikor tanulok,vagy gépezek.Egy kicsit más,mint a cigi,de akinek a pótcselekvés kell néha,annak pótolja.Persze kell az elhatározás is.
2012. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ecigivel sikerült és nálam teljesen kiváltja. Olyan, mintha tényleg cigiznék, ráadásul még finom az illata is.

Egy kis segítség.

[link]

2012. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!